קרציונים

קרציונים

מה עושים במקרה של עקיצה?

במידה ונעקצתם על ידי קרציית היונים ואתם סובלים מגירודים מומלץ עבורכם לפנות לרופא כדי לשלול אלרגיות ולסייע לתהליך ההחלמה. כמו כן, תוכלו לזהות את החרק באמצעות זיהוי האלרגיה- הזיהוי יאפשר לכם לטפל בחרק העוקץ בצורה הטובה ביותר.

 הפיתרון לבעיה יוכל להתבצע רק על ידי הזמנת מדביר מקצועי. המדביר ירסס את הקרציות וירחיק את היונים באופן מקצועי. חשוב מאוד לזהות את מקום הקינון משום שאם המקום אינו ידוע והקן לא הורחק עשויה בעיית הקרציונים לחזור על עצמה גם במידה ובוצע ריסוס.

קרציונים (אקריות) הינם הקרציות של היונים. כאשר היונים נמצאות ליד האדם עלולים הקרציונים לעקוץ אותו ולגרום לאלרגיות וגירודים. הקרציונים קטנים מאוד ולכן קשה לראות אותם. עלולים להיות מצבים בהם ימצאו אלפי קרציונים על הריהוט, הקירות וכו' ובני הבית לא ידעו. במקרים רבים הקרציונים פולשים אל הבית דרך החלונות ובשל כך יש להתחיל לחפש את הקרציונים באזור החלונות ואם יש קנים של יונים באזור יש לערוך חיפוש בחדרים הסמוכים. חשוב לדעת כי סגירת החלונות לא תפתור את הבעיה משום שהקרציונים יכולים להיכנס אל הבית דרך הסדקים שנמצאים בין המשקוף לחלון.

יש לציין כי יונים ש"מגיעות לביקור" עלולות לגרום להופעת קרציונים.

ריסוס הבעיה

אם מקור הקינון התגלה, הרי שנפתרה חצי בעיה אך לפעמים יש קנים סמויים. מדביר מקצועי ובעל ניסיון יוכל לסייר באזור ולאתר את הקינים, לרבות הסמויים. במידה ולא יהיה ניתן להרחיק את הקנים הוא ירסס אותם ובמצבים בהם נמצא הקן בתוך גג רעפים הוא יבצע ערפול. כמו כן, ירסס המדביר את קירות הבית. להדברה מקצועית פנו אל אלברט אביב.

נתקלתם בקרציונים? צרו איתי קשר עכשיו, ואגיע לטפל בבעיה במקצועיות ויעילות
תפריט עמודים