עמוד-זבובים

זבובים

הזבובים שייכים לסדרת הזבובאים, גודלם הממוצע נע בין 2-10 מ"מ, עיניהם גדולות, כמעט אין הבדל בין החלקים בגופם, הם חיים כשבועיים בממוצע וצבעם משתנה. מכיוון שעיניהם כה גדולות הם יכולים לראות כל תנועה ולהתחמק מבני האדם במהירות. נוסף על כך, ישנם מינים שניחנים ביכולת שמיעה טובה ביותר.

הזבובים מפסיקים לפעול כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל- 16 מעלות וכאשר הטמפרטורה עולה ועוברת את ה- 35 מעלות הם מסתתרים באזורים מוצלים. נקבת הזבוב מתרבה במהירות ויכולה להטיל כ- 1000-1500 ביצים. הביצים הופכות לרימות, הרימות לגלמים ולאחר מכן הזבובים בוקעים.

למה הם מסוכנים?

ישנם כמאה אלף סוגים של זבובאים והם כוללים כ- 120 משפחות. בארץ ניתן למצוא את זבובי החול, זבובי הבית והזבובונים. הזבובנים קטנים יותר משאר סוגי הזבובים. מכיוון שהזבובים ניזונים מחומרים אורגנים, טריים ומרקיבים, לרבות צואה הם עלולים להעביר מחלות מדבקות ואף לזהם את המזון. כמו חרקים רבים גם הזבובים מגיעים אל הבתים במטרה למצוא מזון ולכן אם משאירים מזון רקוב, מתוק או טרי, במידה ומתגוררים ליד חוות או במידה ומתגוררים ליד פחי אשפה שאינם סגורים ולא שומרים על הניקיון הזבובים יגיעו.

כדי להימנע מהמחלות וכדי לשמור על הבריאות ואיכות המזון יש להזמין מדביר מקצועי ובעל ניסיון. אתם מוזמנים לפנות אל אלברט אביב ולקבל שירות מקצועי ואמין.

נתקלתם בזבובים? צרו איתי קשר עכשיו, ואגיע לטפל בבעיה במקצועיות ויעילות

תפריט עמודים