עמוד-בחירת-מדביר

בחירת מדביר

איך בוחרים מדביר ומדוע חשוב לבחור מדביר מוסמך?

אדם אשר עוסק בתחום ההדברה עובד עם חומרים מסוכנים כמו למשל- גזים רעילים, חומרים שעלולים להצטבר במקום ועוד. החומרים הללו עלולים להזיק לאדם ולבעלי החיים שנמצאים בבית ולכן התחום מחייב פיקוח. נוסף על עבודתו של המדביר ופיזור החומרים עליו להיות בקיא בתחומים נוספים כמו ניטור ומניעה.

מי יכול להיות מדביר?

מדביר מוסמך הינו בעל מקצוע שקיבל היתר ואישור לעסוק בתחום ההדברה. רק בעלי מקצוע שסיימו את הבחינות ומגיעים לימי עיון באופן סדיר מקבלים את האישורים וההיתרים. היתרי ההדברה נחלקים ל-3: היתר קטילה של חרקים, היתר לקטילה של מכרסמים והיתר איוד והמדביר מורשה לעבוד רק לפי ההיתר שנמצא ברשותו.

חשוב מאוד לציין כי ההיתר מתחדש כל שלוש שנים ומדביר שמבצע עבודה ללא היתר בתוקף מבצע עבירה פלילית. לצערנו, שוק ההדברה הינו שוק פרוץ ואין אכיפה כך שיש מדבירים רבים שעובדים ללא היתרים ואישורים ומסכנים את מקבלי השירות ואת סביבתם.

הקריטריונים לבחירת המדביר

מדביר מוסמך, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון יחזיק בהיתר ואישור לעסוק בתחום ההדברה, יעבוד עם חומרי הדברה טריים שאושרו על ידי משרד הבריאות ושייכים ליצרנים מורשים מטעם המשרד לאיכות הסביבה ויעבוד עם ציוד מקצועי וחומרים ירוקים. כדי למצוא מדביר מקצועי ואמין אשר מחזיק בכל ההיתרים והאישורים הדרושים יש לקבל המלצות מהסביבה, לגלוש בפורומים ולעיין באתרי האינטרנט. כמו כן, אין סיבה להתבייש וחשוב לבקש מהמדביר להציג בפניכם את האישורים הדרושים- אחרי הכל מדובר על הבריאות שלכם ושל בני ביתכם.

למה לבחור בנו?

אצלנו- בחברה של אלברט אביב תקבלו שירות מקצועי ואמין ממדביר מורשה מטעם איכות הסביבה וארגון מדבירי המזיקים בישראל. אנו משתמשים  בחומרי הדברה  ששייכים ליצרנים מובילים (בין החומרי הללו אנו משתמשים ב- "רימי",טפזול, באייר הגרמנית ו "מכתשים באדמה"). החברה שלנו הינה עוסק מורשה, יש לנו ביטוח עסקי – ביטוח מקצועי + צד ג' של חברת AIG ,אנו מעניקים אחריות ומקפידים על זמנים.

תפריט עמודים