קצת עלי

שמי אלברט אביב ואני עוסק בתחום ההדברה מזה 12 שנים. כאשר התחלתי את דרכי בתחום ההדברה גיליתי שהנושא מרתק מבחינות רבות- ברמת הביולוגיה, הכימיה והרעלים. גיליתי עולם של טבע נפלא ומגוון אשר כולל בעלי חיים רבים, אך עם זאת, עולם שגורם לנזקים ועלול לפגוע באדם ובסביבה, על כן שאפתי לסייע לאנשים להתמודד עם המטרד באופן טבעי ולצור הפרדה בין חייו של האדם וחייהם של המזיקים, כך שכל אחד יוכל לחיות בשלווה ולא לפגוע באחר.

.

שירותי כוללים הדברת מכרסמים וחרקים. המצאות החרקים והמכרסמים עלולה לפגוע באיכות חיינו בצורה משמעותית, נוסף על כך, עלולים המכרסמים והמזיקים להעביר מחלות וחיידקים- בעיקר יתושים אשר עלולים לגרום לקדחת הנילוס המערבי, מלריה ומחלות נוספות. כמו כן, עלול אבק הצואה של החולדות לגרום לקדחת קרום המוח ועוד.

אייקון

בטיחות

אייקון

אחריות

אייקון

שירות ואמינות

את השכלתי רכשתי במכללת משלב ולימודי נמשכו כשנה וחצי. במהלך לימודיי רכשתי ידע רב אשר מאפשר לי לבצע את עבודתי בצורה הטובה והיעילה ביותר, תוך שמירה על בטיחות מרבית. בטיחות ואחריות הינן אבני יסוד מבחינתי ואינני מתפשר עליהן. כמו כן, אני מכיר בשגרת היום העמוסה של לקוחותיי ומקפיד להגיע בזמן, לתת אחריות ולספק מענה לבעיות, שאלות ומתן ייעוץ.

אתם מוזמנים לפנות אלי ולקבל שירות מקצועי ואמין לכל אורך הדרך.

תפריט עמודים